Niemcy, medal na pamiątke 300. rocznica utworzenia huty w Halsbrücke, 1912,

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 22:08:20
118504
Opis: Niemcy - Saksonia, medal na pamiątke 300. rocznica utworzenia huty w Halsbrücke, 1912,, sygnowany HÖRNLEIN, Aw: Huta, poniżej data 1612-1912, Rw: Szcześciowierszowy napis ZVR ERINNERVNG AND DIE VOR 300 JAHREN GEGRVNDETEN SCHMELZHVTTEN HALSBRVCKE, poniżej tarcza herbowa pod koroną, po bokach gałązki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50.5 mm

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 474

1)  24 zł