Niemcy, medal 300 rocznica Wyznania Augsburskiej, 1830,

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 22:07:30
118492
Opis: Niemcy - medale reformacji, medal 300 rocznica Wyznania Augsburskiej, 1830,, z sygnatura G. Loos dir C. Pffuffer FFC, Aw: Na środku Tarcza herbowa, wokoło niej napis ZUR DRITTEN IUBELFEIER AM 25 IUNI 1830, otoczony herbami ziem carskich i napis otokowy, Rw: Scena Sejmu Rzeszy, na której odczytano Konfesję Augsburską (księgę wyznaniową luteranizmu) poniżej sceny data AM 25 IUNI 1530 (25 czerwca 1530r.), w otoku napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 44 mm, uderzenie na rancie między "godziną 5 a 6"

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 743

1)  90 zł