Francja, medal poświęcony ekspedycji francuskiej do Hiszpanii zakończonej zdobyciem Madrytu,, 1823,

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 22:05:50
118502
Opis: Francja - Ludwik XVIII 1815-1824, medal poświęcony ekspedycji francuskiej do Hiszpanii zakończonej zdobyciem Madrytu,, 1823,, Aw: Popiersie Ludwika XVIII w prawo, na szyi sygnatura F. Andrieu, w otoku napis LVDOVICVS XVIII FRANC ET NAV REX, Rw: Triumfujące francuskie wojsko serdecznie witane przez tłumy, u góry Victoria i napis REDVCEM EX HISPANIA, u dołu DVCEM CVM EXERCITV REBVS FELICITER CESTIS LVTETIA EXCIPIT ANN MDCCCXXIII
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 50.5 mm

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 345

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  120 zł
5)  95 zł