Austria, medal Franz von Sales Maria Doppelbauer, wybity na pamiątkę bierzmowania w Linzu
Zakończenie: 22-10-2015 22:03:45
118476
Opis: | Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal Franz von Sales Maria Doppelbauer, wybity na pamiątkę bierzmowania w Linzu, Aw: Popiersie Franz'a von Sales'a Marii Doppelbauer'a w szacie kapłańskiej w prawo i napis FRANZ MARIA BISCHOF VON LINZ, Rw: Scena bierzmowania w kościele i napis w otoku: CHRIST- LICHES ANDENKEN AN DIE HEIL. FIRMUNG |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 42 mm, 25.05 g, na rancie punca |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 1079