Austria, medal Franz von Sales Maria Doppelbauer, wybity na pamiątkę bierzmowania w Linzu

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 22:03:45
118476
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal Franz von Sales Maria Doppelbauer, wybity na pamiątkę bierzmowania w Linzu, Aw: Popiersie Franz'a von Sales'a Marii Doppelbauer'a w szacie kapłańskiej w prawo i napis FRANZ MARIA BISCHOF VON LINZ, Rw: Scena bierzmowania w kościele i napis w otoku: CHRIST- LICHES ANDENKEN AN DIE HEIL. FIRMUNG
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 42 mm, 25.05 g, na rancie punca

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 1079

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  80 zł
9)  75 zł