Austria, medal "Generalny Inspektor Żandarmerii Johann Franz Kempen von Fichtenstamm", 1859,

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Austria, medal

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 22:02:55
118498
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal "Generalny Inspektor Żandarmerii Johann Franz Kempen von Fichtenstamm", 1859,, sygnowany Jauner K.K.HOF GRAVEUR, Aw: Popiersie Johann Franz Kempen von Fichtenstamm w lewo i napis w otoku, Rw: Trzy postacie na tronie austryjackim , wokoło napis FUNFZIG JAHRE AN THAT UND EHRE REICH 1809-1859
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 80 mm

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 488

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  185 zł
4)  180 zł