Niemcy, talar, 1571

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Niemcy, talar, 1571

Niemcy, talar, 1571

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 21:55:25
118255
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - August 1553-1586, talar, 1571, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.62 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 9798

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 612

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  800 zł
4)  740 zł
5)  740 zł
6)  600 zł
7)  560 zł