Niemcy, talar, 1604

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Niemcy, talar, 1604

Niemcy, talar, 1604

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 21:52:55
118257
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Henryk Juliusz 1589-1613, talar, 1604, Andreasberg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28,57 g, patyna
Literatura: Dav. 6285, Welter 645A

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 328

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  560 zł
4)  490 zł