Austria, talar, 1624

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Austria, talar, 1624

Austria, talar, 1624

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 21:38:20
118259
Opis: Austria - Ferdynand II 1619-1637, talar, 1624, Praga, Aw: Postać cesarza i napis wokoło, Rw: Dwugłowy orzeł, na jego piersi dwupolowa tarcza, napis wokoło
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.45 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 3136, Herinek 485 var. b

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 237

1)  310 zł
2)  300 zł