Austria, talar, bez daty

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 21:37:55
118260
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand II 1564-1595, talar, bez daty, Ensisheim
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.14 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 8089

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 233

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł