Polska, 1.000 złotych, 1987

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Polska, 1.000 złotych, 1987

Polska, 1.000 złotych, 1987

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 21:28:45
88713
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 1.000 złotych, 1987, Warszawa, Igrzyska XXIV Olimpiady 1988 - PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro "750", patyna, nakład 10.000 sztuk
Literatura: Parchimowicz P493a

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 126

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł