Polska, trojak, 1600

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 21:05:25
118506
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1600, Wschowa, litera F po prawej stronie Pogoni
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki, podobny na aukcji WCN 40/330 sprzedany za 680,- zł
Literatura: Iger W.00.2.a (R3)

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 262

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  340 zł
4)  300 zł
5)  270 zł