Niemcy, zestaw denarów lub naśladownictw X/XI w.

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 20:50:25
118389
Opis: Niemcy, zestaw denarów lub naśladownictw X/XI w.
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: razem 5 sztuk, gięte, niektóre lekko pęknięte

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 115

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  130 zł