Niemcy, brakteat, XIII/XIV w.

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Niemcy, brakteat, XIII/XIV w.

Niemcy, brakteat, XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 20:49:35
118399
Opis: Niemcy - Wschodnie Niemcy (?), brakteat, XIII/XIV w., Głowa orła w koronie w prawo, wokoło promieniste linie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.38 g
Literatura: podobny do Przyłęk 27-29, ale nietypowe dla polskich monet linie promieniste

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 197

1)  60 zł