Niemcy, denar krzyżowy z XI w.

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 20:44:10
118354
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy z XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: gięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 181

1)  80 zł
2)  75 zł