Niemcy, denar X-XI w.

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Niemcy, denar X-XI w.

Niemcy, denar X-XI w.

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 20:37:30
118349
Opis: Niemcy - Frankonia, denar X-XI w., Aw: Kapliczka; Rw: Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: gięty i pęknięty

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 416

1)  50 zł
2)  48 zł