Niemcy, denar X/XI w.

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Niemcy, denar X/XI w.

Niemcy, denar X/XI w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 20:36:40
118382
Opis: Niemcy - Frankonia - Erfurt- biskupstwo, denar X/XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz, po bokach P-R, Rw: Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: gięty, zielona patyna
Literatura: Dbg 877 lub 878

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 130

1)  70 zł
2)  65 zł