Niderlandy, denar

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Niderlandy, denar

Niderlandy, denar

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 20:32:55
118346
Opis: Niderlandy - Deventer - Henryk II 1002-1014, denar, Aw: Napis REX, wokoło napis; Rw: Krzyż z kulkami w kątach, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.97 g, gięty, patyna
Literatura: Dbg. 91, Ilisch 1.5

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 314

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  170 zł