Czechy, denar

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Czechy, denar

Czechy, denar

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 20:30:50
118456
Opis: Czechy - Brzetysław I 1037-1055, denar, Aw: Półpostać na wprost, po bokach kropki i napis otokowy BRACIZLAVS DVX, Rw: Połpostać w prawo z krzyżem i napis otokowy SCS VVENCEZLAVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.87 g, ciemna patyna
Literatura: Cach 322, Smerda 153b

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 413

1)  95 zł
2)  90 zł