Polska, szeląg, 1620

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, starożytność i Stara Polska
Polska, szeląg, 1620

Polska, szeląg, 1620

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2015 21:36:40
117599
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, szeląg, 1620, Ryga, skrócona data Z-0 po bokach monogramu, herb Lis na rewersie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Gerbaszewski 3.1

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 237

1)  38 zł
2)  36 zł