Polska, brakteat

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, starożytność i Stara Polska
Polska, brakteat

Polska, brakteat

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2015 21:21:40
117572
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, brakteat, Elbląg, Tarcza z herbem Elbląga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.33 g, ciemna patyna
Literatura: CNCE 28 (R2), Slg. Marienburg 9211, Kop. 7059 (R3)

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 105

1)  46 zł