Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 270

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, starożytność i Stara Polska

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2015 21:09:35
117468
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz II Gocki 268-270, antoninian, 270, Kyzikos ?, Aw: Popiersie w prawo i napis DIVO CLAVDIO, Rw: Orzeł z głową w lewo i napis CONSECRATIO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: RIC 266

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 162

1)  60 zł