II Rzeczpospolita 1918-1939, Szkoła Podchorążych Rezerwy Piechoty od 1930 roku

Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2015 21:30:25
117555
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, Szkoła Podchorążych Rezerwy Piechoty od 1930 roku, odznaka pamiątkowa w kształcie kwadratu z niebiesko emaliowanym krzyżem, w centrum żółto emaliowany medalion ze srebrnym orzełkiem, dwa druty pomocnicze, wersja bez numeru, narętka sygnowana W.GONTARCZYK
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony 30 x 30 mm, lekko czyszczona
Literatura: Sawicki/Wielechowski nie wykazuje tej odmiany i producenta

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1248

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  310 zł