II Rzeczpospolita 1918-1939, 43 Pułk Strzelców Legionu Bajończyków Dubno od 1928 roku

Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2015 21:29:10
117552
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, 43 Pułk Strzelców Legionu Bajończyków Dubno od 1928 roku, żołnierska odznaka pamiątkowa, jednoczęściowa, nakrętka duża sygnowana W. GONTARCZYK
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wersja tombak 40 x 40 mm, lekko czyszczona
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 85

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 845

1)  410 zł
2)  400 zł