Rosja, półpołtinnik, 1792 СПБ ЯА

Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2015 21:25:00
117653
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, półpołtinnik, 1792 СПБ ЯА, Petersburg
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: rzadszy rocznik, plamiasta patyna
Literatura: Bitkin 354, Diakov 704 (R1)

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 302

1)  140 zł
2)  135 zł