Austria, 20 krajcarów, 1806 B

Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Austria, 20 krajcarów, 1806 B

Austria, 20 krajcarów, 1806 B

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2015 21:17:55
88585
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835), 20 krajcarów, 1806 B, Krzemnica, z tutylaturą FRANC II
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękny blask menniczy, wybite nieco uszkodzonym stemplem
Literatura: Herinek 683

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 228

1)  95 zł
2)  90 zł