Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1544

Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2015 21:13:20
117546
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1544, Królewiec, popiersie w wysokim kołnierzem
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Henckel 3148, Iger Pr.44.2.b (R1), Slg. Marienburg 1190, Voss. 1385

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 481

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  85 zł
7)  75 zł