Polska, trojak, 1685?

Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Polska, trojak, 1685?

Polska, trojak, 1685?

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2015 21:06:15
117537
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, trojak, 1685?, Kraków, litera C pomiędzy tarczami
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: słabo zachowany, ciemna patyna

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 660

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  110 zł
5)  65 zł