Zakon Krzyżacki, szeląg

Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2015 20:50:00
117644
Opis: Zakon Krzyżacki - Paweł I Bellitzer von Russdorff 1422-1441, szeląg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Neumann 17, Voss. §75

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 484

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  65 zł
5)  60 zł