Niemcy, denar, X-XI w.

Średniowiecze, Stara Polska, monety zagraniczne
Niemcy, denar, X-XI w.

Niemcy, denar, X-XI w.

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2015 20:34:10
117621
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, denar, X-XI w., Aw: Krzyż z kulkami w kątach, OTTO REX, Rw: Napis poziomy S COLONIA A
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.42 g
Literatura: Dbg 331, Kluge 21

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 759

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  105 zł
5)  85 zł
6)  70 zł
7)  65 zł