Polska, 10 złotych, 1939
Polska, 10 złotych, 1939
Cena wylicytowana: 180 zł
87290
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1939, Warszawa, Józef Piłsudski |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, piękny egzemplarz |
Parchimowicz 124f |
Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 161
1) 180 zł
2) 175 zł
3) 145 zł
4) 120 zł
min |