Polska, 10 złotych, 1935
Polska, 10 złotych, 1935
Cena wylicytowana: 70 zł
87295
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1935, Warszawa, Józef Piłsudski |
Stan zachowania: |
II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, bardzo ładne |
Parchimowicz 124b |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 149
1) 70 zł
2) 65 zł
3) 60 zł
4) 44 zł
min |