Polska, szeląg, 1528
Polska, szeląg, 1528
Cena wylicytowana: 95 zł
114500
Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, szeląg, 1528, Toruń |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Tyszk.0.40 mk, Kop. 3075 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 284
1) 95 zł
2) 90 zł
min |