Polska, szeląg, 1528

Polska, szeląg, 1528

Polska, szeląg, 1528

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2015 21:00:50
114500
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, szeląg, 1528, Toruń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Tyszk.0.40 mk, Kop. 3075

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 284

1)  95 zł
2)  90 zł