Niemcy, denar, XI w.

Niemcy, denar, XI w.

Niemcy, denar, XI w.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2015 20:45:50
86872
Opis: Niemcy - Saksonia - Lüneburg - Bernard II 1011-1059, denar, XI w., Aw: Kulka, wokoło BERNHARD, Rw: Krzyż, wokoło NOMINE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.27 g, gięty, patyna
Literatura: Dbg 1558, Kluge 239

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 187

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  120 zł
4)  60 zł