Niemcy, denar, XI w.
Niemcy, denar, XI w.
Cena wylicytowana: 150 zł
86872
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Lüneburg - Bernard II 1011-1059, denar, XI w., Aw: Kulka, wokoło BERNHARD, Rw: Krzyż, wokoło NOMINE |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.27 g, gięty, patyna |
Dbg 1558, Kluge 239 |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 187
1) 150 zł
2) 145 zł
3) 120 zł
4) 60 zł
min |