Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Zakończenie: 07-05-2015 20:45:00
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
86805
Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.27 g, gięty, pęknięty |
Literatura: | Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 126