Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Zakończenie: 07-05-2015 20:43:20
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
86811
Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.37 g, gięty |
Literatura: | Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 140