Niemcy, denar typu OAP, X w.
Niemcy, denar typu OAP, X w.
Cena wylicytowana: 44 zł
86842
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X w., Goslar, Aw: Krzyż, w kątach ODDO, wokoło DI GRA REX, Rw: Kapliczka, wokoło ATEAHLHT |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.31 g, gięty |
Dbg 1167, Kluge 44 |
Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 181
1) 44 zł
2) 42 zł
3) 38 zł
min |