Czechy, denar książęcy, ok. 1061-1086

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2015 20:35:25
114541
Opis: Czechy - Wratysław II 1054-1061-1092, denar książęcy, ok. 1061-1086, Aw: Głowa księcia w prawo ponad tronem, WRATIZLVS, Rw: Ręka z włócznią w lewo, S-WENCEZLV
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.73 gpatyna
Literatura: Cach 361, Šmerda 162

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 273

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  48 zł