Rosja, 5 rubli, 1842 СПБ АЧ

Rosja, 5 rubli, 1842 СПБ АЧ

Rosja, 5 rubli, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2015 20:33:45
65213
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 rubli, 1842 СПБ АЧ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 6.55 g, wybite nieco uszkodzonym stemplem rewersu, ale ładnie zachowane
Literatura: Fr. 155, Bitkin 20

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 427

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  2 300 zł
4)  1 550 zł