Rosja, 5 rubli, 1842 СПБ АЧ
Rosja, 5 rubli, 1842 СПБ АЧ
Cena wylicytowana: 2 600 zł
65213
Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 rubli, 1842 СПБ АЧ, Petersburg |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
złoto 6.55 g, wybite nieco uszkodzonym stemplem rewersu, ale ładnie zachowane |
Fr. 155, Bitkin 20 |
Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 427
1) 2 600 zł
2) 2 500 zł
3) 2 300 zł
4) 1 550 zł
min |