Polska, 1 grosz, 1937

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty i monety polskie
Polska, 1 grosz, 1937

Polska, 1 grosz, 1937

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2015 21:31:15
87250
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1937, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, wyśmieniety, z naturalną barwą
Literatura: Parchimowicz 101l

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 139

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł