Pomorze, denar, XIV/XV w.

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty i monety polskie
Rozpoczęcie: 20-04-2015 18:00
Zakończenie: 30-04-2015 21:14:10
Pomorze, denar, XIV/XV w.

Pomorze, denar, XIV/XV w.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-04-2015 21:14:10
114276
Opis: Pomorze - Słupsk, denar, XIV/XV w., Aw: Trzy fale, Rw: Gryf kroczący w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.32 g, wykruszenie-dziurka, ciemna patyna
Literatura: Dbg-P. 258, Bfd Gr.Zarnow str. 154, Kop. 8495 (R5)

Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 129