Pomorze, półtorak (Reichsgroschen), 1618

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty i monety polskie

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2015 21:13:45
114278
Opis: Pomorze - Księstwo rugijskie - Bogusław XIV 1617-1620-(1625), półtorak (Reichsgroschen), 1618, Darłowo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Hildisch 283

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 236

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  38 zł