Pomorze Zachodnie, wit (pół-szeląg), początek XVI w.

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty i monety polskie
Rozpoczęcie: 20-04-2015 18:00
Zakończenie: 30-04-2015 21:16:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-04-2015 21:16:40
109331
Opis: Pomorze Zachodnie - Strzałów- miasto, wit (pół-szeląg), początek XVI w., Aw: Grot strzały, MONET NOVA SVNE, Rw: Krótki krzyż, DEVS IN NOMINE TVO
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, egz. Busso Peus 370:6242
Literatura: Dbg-P. 298 var, Kop. 8521 var (R5)

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 165