Polska, medal z 1864 roku na uwłaszczenie chłopów

Rozpoczęcie: 13-04-2015 18:00
Zakończenie: 23-04-2015 21:34:10

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-04-2015 21:34:10
114215
Opis: Polska - Aleksander II 1855-1881, medal z 1864 roku na uwłaszczenie chłopów, Aw: Głowa w lewo, ALEXANDER II DEI GRATIA TOTIUS RUSSIÆ IMPERATOR POLONIÆ REX POLONIÆ POPULI BENEFACTOR, sygnowane: Н. Козинъ Р., Rw: Klęczący chłopi modlący się do promieniującego wizerunku Matki Boskiej, NAJŚWIĘTSZA PANNO CZUWAJ NAD NASZYM CESARZEM, po bokach NA PAMIĄTKĘ URZĄDZENIA WŁOŚCIAN 19 LUTEGO 2 MARCA 1864 ROKU, sygnowane: Соч. Рименовъ, Р. Чукмасовъ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk 36 mm, 17.62 g, z uszkiem
Literatura: H-Cz.6757, Diakow 724.1

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 3502