Polska, półgrosz, 1780

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, banknoty polskie i zagraniczne, monety polskie i z Polską związane, Niemcy i Rosja
Polska, półgrosz, 1780

Polska, półgrosz, 1780

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2015 21:42:55
114180
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, półgrosz, 1780, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 18, Plage-miedź 22 (R1)

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 421

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  65 zł
6)  36 zł