Polska, puło ruskie

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, banknoty polskie i zagraniczne, monety polskie i z Polską związane, Niemcy i Rosja
Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2015 21:26:40
114142
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński 1370-1382, puło ruskie, Lwów, Aw: Ukoronowana gotycka litera L i kółka wewnątrz rozety, Rw: Korona i kulki w rozecie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Huszar 562

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 321

1)  500 zł
2)  500 zł
3)  250 zł