Niemcy, denar typu OAP, X w.

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, banknoty polskie i zagraniczne, monety polskie i z Polską związane, Niemcy i Rosja
Niemcy, denar typu OAP, X w.

Niemcy, denar typu OAP, X w.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2015 21:20:50
86867
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X w., Goslar, Aw: Krzyż, w kątach ODDO, wokoło DI GRA REX, Rw: Kapliczka, po bokach W-S, wokoło ATEAHLHT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.60 g, gięty, patyna
Literatura: Dbg 1167 var, Kluge 44 var

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 166

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  70 zł