Rosja, medal nagrodowy niesygnowany, przyznawany za stłumienie Powstania Styczniowego

Kolekcja monet polskich, dukaty niderlandzkie, niemieckie talary i Rosja

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2015 22:07:30
113715
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, medal nagrodowy niesygnowany, przyznawany za stłumienie Powstania Styczniowego, Aw: Orzeł carski, Rw: Daty 1863-1864, wokoło ЗА УСМИРЕНIЕ РОЛЬСКАГО МЯТЕЖА
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 26 mm, rzadki i ceniony przez kolekcjonerów
Literatura: Diakov 722.1

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1192

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  250 zł