Polska, medal niesygnowany z 1935 roku wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski,

Kolekcja monet polskich, dukaty niderlandzkie, niemieckie talary i Rosja

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2015 21:57:30
113714
Opis: Polska - II RP 1918-1939, medal niesygnowany z 1935 roku wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski,, Aw: Statek na morzu i napis w otoku MS PIŁSUDSKI, Rw: Zarys Europy i Ameryki z zaznaczeniem trasy pierwszej podróży z Gdyni do Ameryki, u dołu znak GAL-u
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm
Literatura: Strzałkowski 765 (RR)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 475

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  165 zł
4)  160 zł