Polska, talar, 1763

Kolekcja monet polskich, dukaty niderlandzkie, niemieckie talary i Rosja
Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2015 21:23:45
112368
Opis: Polska - August III 1733-1763, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.18 g
Literatura: Kahnt 541 a - z sygnaturą pod popiersiem króla, Schnee 1047, Dav. 2676

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 204

1)  1 350 zł