Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1624

Antyk, Polska, Austria, Niemcy, Rosja i Meksyk
Rozpoczęcie: 02-03-2015 18:00
Zakończenie: 12-03-2015 21:13:45

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-03-2015 21:13:45
113332
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1624, Królewiec
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mocno uszkodzony na awersie
Literatura: Olding 41a, Slg. Marienburg 1449, Vossberg 1497

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 333